KONST / Litografier / Färglitografi 14188065
nr 1418 8065
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Signerad, daterad 1929, PT. Färglitografi, bildmått: 41x45cm, yttermått inklusive ram: 56x60cm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 september 2021
kl 18:34:23
13/9 15:58:15